1. Krajowa Wystawa w Jeleniej Górze, sędzia Janusz Sajnóg
- ocena wybitnie obiecująca, Najlepsze Szczenię w Rasie!

2. Klubowa Wystawa Wyżłów w Rybniku, sędzia Leszek Salaman
- ocena wybitnie obiecująca!

3. Krajowa Wystawa w Wałbrzychu, sędzia Jan Ryk
- ocena doskonała, Zwycięstwo Młodzieży!

4. Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich w Legnickim Polu, sędzia Tadeusz Chwalny
- ocena doskonała, Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior, BOB!

5. Międzynarodowa Wystawa we Wrocławiu, sędzia Dorota Witkowska
- ocena doskonała

6. Międzynarodowa Wystawa w Kielcach, sędzia Vlado Piskay
- ocena doskonała, Zwycięstwo Młodzieży!

UKOŃCZONY MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI!

7. Krajowa Wystawa Świebodzicach, sędzia Krystyna Opara
- ocena doskonała, Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior!

8. Międzynarodowa Wystawa w Głogowie, sędzia James Byrnes
- ocena doskonała, CWC, Zwycięstwo, CACIB, BOB!

9. Międzynarodowa Wystawa w Zielonej Górze, sędzia Jan Ryk
- ocena doskonała, CWC, Zwycięstwo, CACIB, BOB, BOG IV!

10. Klubowa Wystawa Wyżłów we Wrocławiu, sędzia Tadeusz Chwalny
- ocena doskonała, CWC!

UKOŃCZONY CHAMPIONAT POLSKI!

11. Międzynarodowa Wystawa w Opolu, sędzia Pedro Sanches Delerue
- ocena doskonała.

12. Międzynarodowa Wystawa w Pradze (Czechy), sędzia Petr Dvořák
- ocena doskonała, CAC.

13. Krajowa Wystawa w Świebodzicach, sędzia Maria Zasada
- ocena doskonała, CWC, Zwycięstwo, BOB, BOG IV!

14. Międzynarodowa Wystawa w Leszno, sędzia Susan Shrigley
- ocena doskonała.

15. Krajowa Wystawa w Jeleniej Górze, sędzia Janusz Sajnóg
- ocena doskonała, CWC!

16. Międzynarodowa Wystawa w Velka Ida (Słowacja), sędzia Erdös László
- ocena doskonała, CAC, resCACIB!

17. Międzynarodowa Wystawa w Velka Ida (Słowacja), sędzia Jan Ryk
- ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB, BOG III!

18. Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich w Legnickim Polu, sędzia Andrzej Jakubowski
- ocena doskonała, CWC, Zwycięstwo, BOB!

19. Krajowa Wystawa w Œwiebodzicach, sędzia Tadeusz Chwalny
- ocena doskonała, CWC, BOS!

20. Międzynarodowa Wystawa Psów w Poznaniu, sędzia Tadeusz Chwalny
- ocena doskonała, CWC, CACIB, Zwycięzca Polski 2013, Nominacja na Crufts 2014!

21. Krajowa Wystawa w Świebodzicach, sędzia Miroslav Vaclavik (CZ)
- ocena doskonała, CWC, Zwycięstwo, BOB!

22. Międzynarodowa Wystawa w Chemnitz (Niemcy), sędzia Walter Schicker (D)
- V1, VDH, CAC, CACIB, BOB, BOG III!

UKOŃCZONY INTERCHAMPIONAT C.I.E.!

23. Klubowa Wystawa Wyżłów, sędzia Jozef Jursa (Sk)
- ocena doskonała, CWC, Zwycięstwo Klubu, BOB!

24. Międzynarodowa Wystawa w Nitrze (Słowacja), sędzia Jozef Jursa (Sk)
- ocena doskonała, CAC, resCACIB!

25. Międzynarodowa Wystawa w Nitrze (Słowacja), sędzia Marian Konecny (Sk)
- ocena doskonała, CAC, CACIB, Crufts Qualification 2015!

UKOŃCZONY CHAMPIONAT SŁOWACJI!

26. Krajowa Wystawa w Jeleniej Górze, sędzia Magdalena Musiał
- ocena doskonała, CWC, Najpiękniejszy Pies oddziału Jelenia Góra!

27. Międzynarodowa Wystawa w Uzhgorod (Ukraina), sędzia Kardos Vilmos (H)
- ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB, BOG III!

UKOŃCZONY CHAMPIONAT UKRAINY!

28. Międzynarodowa Wystawa w Mladá Boleslav (Czechy), sędzia Kuplyauskas Eugeny (RU)
- ocena doskonała, CAC, resCACIB!

UKOŃCZONY CHAMPIONAT CZECH!

UKOŃCZONY INTERCHAMPIONAT C.I.B.!

29. Europejska Wystawa Psów w Brnie (Czechy), sędzia Petr Dvorak (CZ)
- ocena doskonała 3/14

30. CAC Kassel (Niemcy), sędzia Karin Voye (DE)
- V1, VDH, CAC Club

31. CACIB Kassel (Niemcy), sędzia Hans-E. Gruttner (DE)
- V1, VDH, CAC Club, CACIB, BOB

32. Champion of Champion's Leszno,
- ocena doskonała, CAC

33. CACIB Budapeszt (Węgry), sędzia Kresten Scheel
- ocena doskonała, CAC

34. CACIB Budapeszt (Węgry), sędzia Dr.Vaczi-Balogh Zsuzsanna (HU)
- ocena doskonała

35. CACIB Budapeszt (Węgry), sędzia Kardos Vilmos
- ocena doskonała, res.CAC

36. Klubowa Wystawa Wyżłów, sędzia Zlatko Jojkić
- ocena doskonała

37. CAC Jelenia Góra, sędzia Tadeusz Chwalny
- ocena doskonała, CAC

38. CAC Erfurt, sędzia Guy Kips
- ocena doskonała, VDH

39. CAC Erfurt, sędzia Martha Kips
- ocena doskonała, VDH

UKOŃCZONY CHAMPIONAT NIEMIEC!

40. CAC Lubin, sędzia Jan Ryk
- ocena doskonała, CAC, BOB

41. CACIB Oradea (Rumunia), sędzia Pero Bozhinovski (MK)
- ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB

42. CACIB Debrecen (Węgry), sędzia Miguel Angel Martinez (ARG)
- ocena doskonała, CAC, res.CACIB

43. CAC Oradea (Rumunia), sędzia Jasna Matesik (HRV)
- ocena doskonała, CAC, BOS

UKOŃCZONY CHAMPIONAT RUMUNII!

UKOŃCZONY CHAMPIONAT WĘGIER!